Biznes

 • foto

  Firma oferuje kompleksowe usługi budowlano remontowe

  Firma oferuje kompleksowe usługi budowlano remontowe. Nasza firma to jeden ze lokalnych liderów wśród firm zajmujących się sprzedażą, montażem i naprawą okien, drzwi i dachów. Gwarantujemy doskonale rezultaty oraz spersonalizowana usługę dopasowana indywidualnie do potrzeb i osobowości Jestem stałym i regularnym klientem salonu fryzjerskiego od ponad siedmiu lat. Wpływają również na atmosferę.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Chyba że ja bywałam w niewłaściwych

  Chyba, że ja bywałam w niewłaściwych. Wlosow i nawet jak nic z nimi nie robie to wygladam dobrze. Kominek wentylacyjny ceramiczny, systemowy na dachówce po pięciu latach normalnej eksploatacji. P namowiła mnie do kosmetyczki i co sie okazuje ze w tym studio jak sie zrobi wiecej uslug wlosy paznokcie i makijaz to sie dostanie rabat 10% mi sie oplacalo zaoszczedzilam 50zl. Od czasu założenia stale poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w prestiżowych branżowych szkoleniach i uzyskując.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Znajdziesz u nas: usługi dekarskie naprawa

  Znajdziesz u nas: usługi dekarskie, naprawa dachów, więźba dachowa, remont dachu, obróbki blacharskie, remonty dachów, gonty, usługi ciesielskie, prace na terenie i okolic. Nasze codzienne oferty obejmują restauracje , spa , hotele , masaż , zakupy , atrakcje i wiele więcej, w setkach miast na całym świecie. Prace budowlano-konserwatorskie-naprawa torowiska na odcinku około km wraz z.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Oferujemy również żaluzje fasadowe i rolety bramy garażowe ogrody

  Oferujemy również żaluzje fasadowe i rolety, bramy garażowe, ogrody zimowe oraz rozmaite elementy stolarki aluminiowej. Na zakup antywłamaniowych skrzydeł drzwiowych mogą zdecydować się właściciele domów jednorodzinnych oraz mieszkań w zabudowie wielorodzinnej. W ofercie również dużo rozwiązań budżetowych do klasycznych wnętrz budownictwa starszego typu. Zespół stylistów.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Fryzury są dopracowywane jak chce klient Jakoś ciężko

  Fryzury są dopracowywane jak chce klient. Jakoś ciężko znaleźć mi tak owego. A macie jakiś numer telefonu, na który można się umówić. Od wielu lat pracownicy realizują usługi z zakresu pierwszorzędnego strzyżenia, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich potrzebujących usług fryzjerskich. Specjalizujemy się głównie w oknach oknach.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Montaż drzwi to usługa z jakiej wykonaniem mierzyć

  Montaż drzwi to usługa, z jakiej wykonaniem mierzyć musiał się niemal każdy, a zwłaszcza właściciel prywatnego domu. Wiem jeszcze jedno ze . Asia robila do tej pory fryzury slubne na pokazach. Byłam dzisiaj się upiększyć i się udało wyszło fantastycznie. Cięcie kolor jestem zadowolona , za każdym razem mają nowy lepszy pomysł na mnie,chodzi uczesanie.fajne doświadczenie. Nasze oferty dotyczą farbowania, strzyżenia, doczepiania sztucznych włosów i wiele innych. 5 powodów, dla.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Dzięki temu mogła powstać oferta w której

  Dzięki temu mogła powstać oferta, w której skład wchodzą produkty ze szkła hartowanego do kuchni na wymiar oraz zabudowy szklane. Gwarancji: lat dla wszystkich kolorów. Ść wymiarową i odporność na odkształcenia zapewnia konstrukcja ramy skrzydła i ościeżnicy, oparta na drewnie klejonym. Koszt takiej usługi.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Nasi fachowcy sprawią że okna

  Nasi fachowcy sprawią, że okna będą nie tylko będą ładnie komponować się z fasadą ale i będą funkcjonalne. Opis działalności: zakres usług fryzjerskich: farbowanie, modelowanie, baleyage, strzyżenie damskie, również strzyżenie męskie. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie do gustu. Praca,.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Osobiście wole jak fryzjerka ma

  Osobiście wole jak fryzjerka ma pomoc a nie zajmuje się 4 klientkami na raz. Dla mnie to dach jest najważniejszym elementem każdego budynku. Zrywanie/kładzenie papy termozgrzewalnej, orynnowanie dachów, mycie-odśnieżanie-malowanie dachów, mycie elewacji, mycie kostki brukowej, roboty dekarsko-blacharskie, usuwanie azbestu(eternitu). Sprzedajemy ponadto systemy rynnowe oraz okna dachowe. Chętnie przyjedziemy do w dogodnym terminie,.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Cena pomalowania jednego metra kwadratowego

  Cena pomalowania jednego metra kwadratowego okna zespolonego wynosi średnio 70 zł. Jednak taka usług może zostać wykonana nawet od 35 zł/m2. Oddzielają one bowiem powierzchnię użytkową domu jednorodzinnego, wielorodzinnego czy firmy od świata zewnętrznego. Hurtownia ze działa z sukcesem już od wielu lat i zaopatruje rynek w nowoczesne materiały budowlane.

  Dodany: 2019-07-26
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0